KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14332001
nr 1433 2001
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Etsning, Signerad, numrerad 2/300. Bildmått: 41x55, yttermått inklusive ram: 67x86 cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
7.200 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:01:59
3.400 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
5.000 kr
5.000 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
6.000 kr
6.200 kr
6
7.000 kr
7
7.000 kr
6
7.000 kr (Budbetjänt)
7
22 nov